Ekzém

Postižená místa potírat nebo napařovat 5%–6% roztokem Mumia před spánkem nebo 2 krát denně po dobu 30–35 minut. Zároveň užívat 0,2g – 0,4g Čistého Mumia ráno nalačno a večer před spánkem spolu s minimálně jednou lžičkou rakytníkové šťávy (vnitřně). Kůra má rytmus 20 dní aplikace, 10 dní klidu. Cyklus je nutné 1× opakovat i po zmizení příznaků.

Ekzém si vždy vyžaduje pravidelnou a metodickou pozornost. Doporučujeme vyrobit si každý den čerstvý roztok, zejména pokud máte na postižených místech otevřené rány, příp. jsou místa rozškrábaná. První minuty po potření Mumiem mohou místa štípat, následně se však dostaví velká úleva od svědění.


Tuto léčbu můžeme silně podpořit současným užíváním rakytníkového oleje vnitřně, po dobu min. 2 měsíců.
Doporučujeme změnu stravování. Ze zkušeností víme, že výrazně pomáhá vyloučení (nebo alespoň omezení) těcho tří alergenů:

  • pšeničného lepku (pšeničné pečivo nahraďte žitným)
  • kravského mléka a výrobků z něj (v žádném případě nejíst sýry, když už bez nich nemůžete vydržet, tak jen ovčí nebo kozí)
  • bílého cukru (nahraďte jej nerafinovaným třtinovým nebo cukr zcela vyřaďte)

V žádném případě vám ale nedoporučujeme zaměnit bílý cukr za umělá sladidla! Vyvarujte se jíst cokoli, co ve složení obsahuje látky jako Aspartam (také jako Aspartame, APM nebo E951), Acesulfam K (také jako AceK, Sunett, SweetOne neboli E950), cukralóza neboli invertovaný cukr atd.
Pšeničný lepek a kasein obsažený v kravském mléce se usazují zejména na sliznici střev i jinde v těle, způsobují záněty a překyselení organismu – hlavní problém při ekzému. Cukr způsobuje největší překyselení.

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+