Gynekologické choroby >

Řada jedinečných vlastností Mumia se uplatňuje právě u gynekologických chorob – zastavuje krvácení, podporuje vstřebávání, má protizánětlivý účinek a urychluje zcelování hnisavých ran. Během kúry je nezbytné vyvarovat se pohlavního styku.

Mezi nejčastější zánětlivá onemocnění a gynekologické problémy patří eroze děložního čípku, jeho zánět, zánět vagíny a dělohy, různé infekční nemoci (kandidóza, herpes vaginalis ...), zvýšené krvácení.

Existují dva typy aplikací Mumia:

  1. Aplikace sterilní gázy nasáklé 4% vodným roztokem Mumia. Za jeden den se místo poměrně dobře očistí od hnisavého povlaku a 3.–4. den je už úplně čisté. Během 5.–6. dne se na okrajích původní eroze objeví epitel, který se postupně slije do granulující povrchu. Kúra vyžaduje 6–12 aplikací. Ke konci 2.–3. týdne je epitelizace úplná.
  2. Druhou metodou léčby je kombinace Mumia a 100% rakytníkového oleje, zejména ve formě čípků, nebo namočené sterilní gázy (doporučujeme čípky).
    Rakytníkový olej je vysoce ceněn pro jeho epitelizační účinky(a Mumio pro jeho hojivý účinek na lidskou kůži a sliznice). To znamená, že pomáhá při regeneraci kožního epitelu během popálenin a omrzliny a regeneruje mukózní epitel: zejména tlustého střeva, žaludku a dělohy. Zvláště to je důvod, proč se rakytníkový olej úspěšně používá jako podpůrná nebo přímá léčba gynekologických problémů, zejména u poškození děložního čípku, při mykózách, kandidóze a zánětu ženských pohlavních orgánů. Je dokázáno, že tento olej může zbavit tělo viru HPV, známého jako papilonový virus. Tento virus způsobuje poškození děložního hrdla a děložního čípku a z tohoto poškození se může vyvinout rakovina.
    Nejúčinnější jsou čípky, které mohou být vyrobeny v lékárně z rakytníkového oleje a Mumia. Doporučený poměr je 0,5g rakytníkového oleje a polovina tablety Mumia na 2g čípkové hmoty (sestávající např. z kakaového másla) jednoho čípku nebo kuličky.

Aplikace: jeden čípek nebo kulička se zavádí před spaním po dobu minimálně 3 týdnů. Mějte na paměti, že rakytníkový olej silně barví, doporučujeme používat vložky a ostatní ochranná opatření. Látky zabarvené rakytníkovým olejem lze vyprat velmi těžko, zabarvení úplně zmizí až po 4 až 5 praních.

Vždy zároveň užívejte 0,2 g Mumia (1 tableta) 1-2 krát denně.

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+