Eroze poševní stěny a děložního hrdla

Buď můžete aplikovat sterilní gázu nasáklou 4% vodným roztokem Mumia.

Za jeden den se místo poměrně dobře očistí od hnisavého povlaku a 3.–4. den je už úplně čisté. Během 5.–6. dne se na okrajích původní eroze objeví epitel, který se postupně slije do granulující povrchu. Kúra vyžaduje 6–12 aplikací. Ke konci 2.–3. týdne je epitelizace úplná.

Nebo můžete zkombinovat Čisté Mumio a 100% rakytníkový olej. Ideální forma je ve formě čípků (je nutno nechat vyrobit, v ČR je není možné koupit) nebo namočit do roztoku sterilní gázu (doporučujeme čípky).
Rakytníkový olej je vysoce ceněn pro jeho epitelizační účinky (a Mumio pro jeho hojivý účinek na lidskou kůži a sliznice). To znamená, že pomáhá při regeneraci kožního epitelu během popálenin a omrzliny a regeneruje mukózní epitel: zejména tlustého střeva, žaludku a dělohy. Zvláště to je důvod, proč se rakytníkový olej úspěšně používá jako podpůrná nebo přímá léčba gynekologických problémů, zejména u poškození děložního čípku, při mykózách, kandidóze a zánětu ženských pohlavních orgánů. Je dokázáno, že tento olej může zbavit tělo viru HPV, známého jako papilonový virus. Tento virus způsobuje poškození děložního hrdla a děložního čípku a z tohoto poškození se může vyvinout rakovina.
Nejúčinnější jsou čípky, které mohou být vyrobeny v lékárně z rakytníkového oleje a Mumia. Doporučený poměr je 0,5g rakytníkového oleje a 0,1g Čistého Mumia na 2g čípkové hmoty (sestávající např. z kakaového másla) jednoho čípku nebo kuličky.

Aplikace: jeden čípek nebo kulička se zavádí před spaním po dobu minimálně 3 týdnů. Mějte na paměti, že rakytníkový olej silně barví, doporučujeme používat vložky a ostatní ochranná opatření. Látky zabarvené rakytníkovým olejem lze vyprat velmi těžko, zabarvení úplně zmizí až po 4 až 5 praních.

Vždy zároveň užívejte 0,2 g Mumia (1 tableta) 1-2 krát denně.

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+