Ateroskleróza mozku, roztroušená skleróza, epilepsie

Užívání: 30 dní 0,2g 2× denně. Kúru je potřeba 2-3× opakovat po pětidenní přestávce, podle potřeby pak pravidelně – přináší výsledky.

Mumio má protizánětlivý a neuroreflexní účinek, normalizuje v tkáních krevní oběh a odstraňuje příčiny negativních procesů.


Roztroušená skleróza je autoimunitní onemocnění, které ovlivňuje centrální nervový systém. Tělo vnímá myelin kolem nervů jako něco cizorodé, což vede ke vzniku zánětu podél nervových drah. Nervová vlákna zbavená izolační ochrany nejsou schopna plnohodnotně přenášet signály v rámci nervové soustavy.
Příčinou aterosklerózy je ukládání tukových látek – především cholesterolu – do stěn cév. Tyto nánosy brání normálnímu průtoku krve a později způsobují tvrdnutí cévních stěn.
Epilepsie je neurologické onemocnění charakterizované opakovanými záchvaty, které jsou vyvolány abnormálním signálovým "výbojem" v mozkové kůře. Příčin je velké množství: nádory, úraz mozku s jeho poškozením a následnou jizvou, různé metabolické a vývojové poruchy – jinými slovy, jen částečně známe proč nastává, jsme schopni rozeznat symptomy, ale léčit neumíme (protože neznáme podstatu vzniku). Mumio projevy epilepsie jen zmírňuje.

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+