Radikulitida, plexitida, neuritida, neuralgie, pásový opar

Vtírání Mumia do postiženého místa eliminuje tyto potíže nezávisle na příčinách jejich vzniku. Do několika minut po aplikaci Mumia téměř zcela ustoupí bolest, zlepšuje se pohyblivost postižené části těla, napjaté vazivo se uvolňuje – bez vedlejších účinků.

Choroby nervového systému mohou být vyvolány infekcí, intoxikací, druhotným onemocněním (např. chorobou páteře), nachlazením, poruchami výměny... Pokud se obtíže vracejí, lze je rychle a lehce odstranit, ale vždy je nutné nalézt ZDROJ POTÍŽÍ a eliminovat ho. Mumio má neuroreflexní účinek, v odpovídajících tkáních normalizuje krevní oběh a odstraňuje příčiny negativních procesů.

Užívání a aplikace: 25 dní 0,1g 2× denně v kombinaci se zevní aplikací.

Zevní aplikace: teplou převařenou vodou několikrát přetřeme bolestivé místo a pak lehkými pohyby Mumio prsty vtíráme několik minut. Pokožka uschne, svalstvo se uvolní, bolest ustoupila. Aplikace je hotova v tom okamžiku, když místo ztmavne. Mumio vtíráme 1× denně s 3 denní přestávkou. Ošetřené místo po aplikaci neumýváme. Proti samovolnému vstřebání Mumia do prstů je vhodné použít nepropustnou rukavici (chirurgickou).


Radikulitida je zánět míšního kořene
Plexitida zánět nervové pleteně
Neuritida zánět nervu
Neuralgie bolest nervového původu
Solargie bolest solární pleteně
Neurodermitida ohraničený svědivý zánět kůže

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+