Osteoporosa a zvýšená tříštivost kostí

Osteoporoza – začíná se řadit mezi tzv. běžné nemoci. Je způsobena tím, že se z tkáně kostí odbourává více vápníku, než se v ní ukládá. Pokud je takový stav trvalý, nemoc nabývá na síle.

Pozn. Na různých místech je možné koupit "Kalcium", někdy i ve velice hezkém obalu. Nicméně je více než dobré vědět, že se obvykle jedná o uhličitan vápenatý, který tělo téměř bez užitku vyloučí. Jediný funkční způsob, jak doplnit do organizmu chybějící stopový prvek je, pokud je navázán na organickou formu. Více informací ZDE.

Osteoporozou (řídnutí kostní tkáně, zvýšená tříštivost kostí, náklonnost ke zlomeninám) trpí například každá třetí žena ve věku od 60. let. Mumio tuto chorobu nejen potírá, ale působí také jako prevence.

Mumio podporuje ukládání vápníku do kostní hmoty.

Užívání: 30 dní 0,2g 1× denně, týden pauza. Kúru je vhodné držet minimálně tři měsíce. Pokud je to možné, 1× denně vtírat do postižených míst 2–3ml 8–10% lihového roztoku Mumia, pak je délka kúry kratší.


10% lihový roztok Mumia vznikne, když se 1g Mumia rozpustí v 10ml lihu. Na 8% roztok je třeba 0,8g Mumia. Roztok se uchovává v chladu a před použitím je nutné jej důkladně protřepat, Mumio se v lihu rozpouští velmi nesnadno.

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+