Povrchová zranění

Mumio urychluje regeneraci pokožky, zvláště u různých odřenin, šrámů, říznutí a jiných nehlubokých ran. Nejvhodnější je aplikovat 5% roztok Mumia přímo na postižené místo. V situacích, kdy není možné roztok připravit a ani ránu omýt a vyčistit, tabletu olíznout a navlhčenou stranou pokrýt postiženou oblast a těsné okolí.

Pozn.: Po aplikaci na otevřenou ránu se dostaví silná lokální bolest, která do 1–2 minut zcela zmizí. Po takovémto nouzovém zákroku je nezbytné jakoukoli ránu brzy vymýt čistou vodou a aplikovat 5% roztok Mumia.

Mumio má silný protizánětlivý účinek, podporuje samočištění ran, obnovu a urychlenou regeneraci. Zkracuje první fáze hojivého procesu v ráně, je biogenním stimulátorem zacelení ran, který zastavuje růst bakterií a podporuje regeneraci.


Užívání a aplikace: Na postižená místa se přikládá obklad namočený do 5% vodného roztoku Mumia (2ml) do úplného vyléčení. Obklady se mění podle potřeby, je třeba dbát na to, aby se obklad k ráně nepřilepil, u otevřených ran je vhodnější postřik. Při aplikaci Mumia se zprvu objevuje poměrně silné pálení a teplo, ale bolestivost rychle mizí po několika minutách. Komplexního účinku se vždy dosahuje současným vnitřním užíváním Mumia po celou dobu léčby 1× denně 0,2g. Při ranách malého rozsahu není vnitřní užívání Mumia nutné.
Více informací o ranách v oddíle "Řezné, tržné, hnisavé a infikované rány"


Příprava 5% vodného roztoku: Těsně před použitím rozpustit 0,1g Mumia ve 2ml ještě teplé převařené vody

371,00 

Balení: 60 tablet 0.2 g

Země původu: Kyrgyzstán

Odeslání: do 3 pracovních dnů

Množstevní sleva: Aktivní

Certifikáty: SZÚ a MZČR: HEM-350-13.7.04-13880/3

Skladem
+