Články

Články
Zde naleznete informace, které souvisí se zaměřením těchto stránek, upravené do krátkých článků.

Články si můžete vybrat z nabídky.

Obsahuje Mumio steroidy?

Steroidy obsažené v Mumiu NEJSOU "ty" steroidy. Nejedná se o anabolické steroidy, slovo "steroidy" je zprofanováno a je to stejný případ, jako když se účinné látce v léku říká "droga". Většině lidí se slovo steroid pojí s přípravky pro nepřirozený růst svalové hmoty, případně kulturistikou.

Potíže s vylupováním

Pokud se vám stalo, že tableta Mumia nejde z platíčka lehce vyloupnout, pročtěte si, proč tato situace nastala a jaká jsou řešení.

Mumio, které prodáváme, je čisté – tablety získávají svůj tvar pouze tím, že se navážené Mumio stlačí v dávkovači, který má tvarovací plošky hluboce zmražené.

Jak uchovávat Mumio

Jak uchovávat Mumio? Nejlepší způsob, jak uskladnit Mumio, je držet jej v chladničce v místě určeném pro máslo. Pro výrazně delší dobu pak v mrazničce. Při pokojové teplotě vydrží čisté Mumio bez ztráty kvality nebo svých vlastností k datu uvedenému na obalu – a mnohem déle. Ale pokud je Mumio delší dobu vystaveno teplotám blížícím se 30 °C, postupně se začne neznatelně rozpouštět a změkne a pak je těžší vyjmout tabletu z blistru.